Istentiszteletek

STUTTGART: Minden hónap második vasárnapján és az egyházi ünnepeken (karácsony, húsvét, pünkösd) tartunk istentiszteletet a Stuttgart-Bad Cannstatt-i Lutherkirche-ben (Waiblingerstraße és Martin-Luther-Straße sarkán), 15 órai kezdettel. Az istentisztelet alatt gyerekek számára gyerekistentiszteletet tartunk. Közösen kezdünk, majd a gyerekek elvonulnak a gyülekezeti házba.
A cannstatti istentiszteleteket élőben közvetítjük, elérhető a https://www.facebook.com/utitars.de alatt.
Úrvacsora az egyházi ünnepeken, újkenyérre és az őszi konferencia alkalmából van.
Az istentiszteletet követően a gyülekezeti terembe hívogatunk szeretetvendégségre.

Augusztusban a nyári szünet miatt nincsen istentisztelet.

HEILBRONN: Jelenleg évente ötször tartunk istentiszteletet a Heilbronn-Sontheim-i Matthäuskirche-ben (Lauffenerstr.7), 15 órai kezdettel.
Úrvacsora Nagypénteken, újkenyérre és az ádventi istentiszteleten.
Ezt követően a gyülekezeti terembe hívogatunk szeretetvendégségre.

Keresztelő – Esküvő – Temetés
Rendszeres Csoportok