Februári meghívó

MEGHÍVÓ – 2021 FEBRUÁR

gyülekezetünk 74 Éves

Stuttgart-Bad Cannstatt – Február 7. – Hatvanad vasárnapja
Lutherkirche, Waiblinger- és Martin-Luther-Str. sarkán du. 3 órakor istentisztelet
Igehirdetés: „A magvető példázata” (Lukács 8,4-8)

Szülők figyelem! Gyermek-istentiszteletet jelenleg nem tartunk!
A templom végében a kisasztal
on kifestőlapok
bibliai témával és ceruzák találhatók.

Heilbronn-Sontheim – Február 21. – Böjt első vasárnapja – Invocavit
Matthäuskirche Lauffenerstr. 7
Figyelem! Megváltozott az istentisztelet helyszíne:
                           Lutherkirche (Beethovenstr. 17, 74074 Heilbronn)
vasárnap du. 3 órakor istentisztelet Varga Pál lelkipásztorral. Igehirdetés: „Megjelent az Isten üdvözítő kegyelme” (Titusz 2,11-15)

FEBRUÁRI GYÜLEKEZETI HÍREK

Igyekezünk rendszeresen frissíteni az www.utitars.de honlapunkat.
A Youtube-csatornánkon lehívhatók a cannstatti istentiszteletek videó-összefoglalói!

Megalakult a gyülekezeti Facebook-csoport is: www.facebook.com/utitars.de

Mind a Beszélgető kör, mind a Fiatal családok beszélgető köre jelenleg szünetel.

Szeretettel várunk mindenkit az istentiszteleteinkre!

Istentisztelet-tartásnak feltételei az Evangelischer Oberkirchenrat 2021 januári rendelete alapján:

• A hívek továbbra is egymástól 2m távolságban kell üljenek az erre kijelölt helyeken. Csak egy háztartásban élők ülhetnek közvetlen egymás mellett.

• Fertőtlenítőszer van a bejáratnál készenlétben.

• Az istentisztelet egész ideje alatt kötelező a kórházi operációs, ill. FFP2-kivitelezésű orr-száj-maszk viselése.

• Zárt helységben nem engedélyezett a közös éneklés, csupán szólista, ill. 4-5 tagú kórus énekelhet.

• Gyermek-istentisztelet, úrvacsora, keresztelő, konfirmáció, esküvő, temetés megtartása engedélyezett a higiéniai előírások betartásával.

• Mindenkinek ki kell töltenie egy jelenléti lapot (név, cím, telefon). Családonként egy lap elegendő, de minden személyt fel kell rajta tüntetni. Ezeket megőrizzük és négy hét után megsemmisítjük. Esetleges infekció esetében kötelesek vagyunk az ellenőrző szerveknek a jelenléti lapokat átadni.