SZEPTEMBERI MEGHÍVÓ

szeptemberi meghívó (pdf)
aktuális 2024-es istentiszteleti program (pdf)

MEGHÍVÓ – 2024 SZEPTEMBER

ISTENTISZTELETEK:

Stuttgart-Bad Cannstatt – Szeptember 8. – Szentháromság utáni 15. vasárnap

Lutherkirche, Waiblinger- és Martin-Luther-Str. sarkán, du. 3 órakor istentisztelet úrvacsorával (újkenyérre). Igehirdetés: „Mi a haszna Jézus követésének?” (Lk 18,28-30). Az istentisztelet után a gyülekezeti házban szeretetvendégségre hívogatunk.
Szülők figyelem: Gyermek-istentiszteletet is tartunk!

FIGYELEM: A meghirdetett program ellenére nem tartunk istentiszteletet szeptember 15-én, hanem három héttel később, október 6-án Sontheimban a Matthaeuskirche-ben.

Következő bibliaóránk kedden, szeptember 17-én lesz 19.30 és 21 óra között. Folytatjuk a megkezdett sorozatot „A Szentlélek útja az Apostolok Cselekedetei-ben”. A meghívólistára feliratkozni eMail-ben lehet. Időben elküldjük az internetes belépőt (MS-Teams). Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

SZEPTEMBERI GYÜLEKEZETI HÍREK

A Fiatal Családok beszélgető körét szeretnénk újra indítani és szeretettel hívogatunk szeptember 22-én, vasárnap du. 15 órás kezdettel Fellbach-ba. A gyerekek számára is van foglalkozás.
A helyszín: Dr.Gurabi Zsolt és családja lakhelyének közösségi terme,
Untere Schwabstrasse 51, 70734 Fellbach.
Érdeklődni lehet a Vita családnál (norbivita@gmail.com).

Az idei októberi ökumenikus istentiszteletre és azt követő ünnepélyre hívogatunk a katolikus Szent Gellért Gyülekezet nevében is október 20-án, 15 órakor a Bruder Klaus templomba
(Albert-Schäfflestr.30, 70186 Stuttgart).

Istentiszteleteinket élő-adásban közvetítjük és gyülekezetünk Facebook-oldalán utólag is lehívhatók. https://www.facebook.com/utitars.de

Gyülekezetünk kontószáma: Ungarischer Ev.-Luth. Seelsorgedienst in Deutschland, (IBAN) DE 58 6005 0101 0001 1800 84 – (BIC) SOLADES

Szeretettel várunk mindenkit istentiszteleteinkre és alkalmainkra!