Márciusi meghívó

2024-es istentiszteleti program
Márciusi meghívó pdf

MEGHÍVÓ – 2024 MÁRCIUS

Stuttgart-Bad Cannstatt – Március 10. – Böjt negyedik vasárnapja (Laetare)
Lutherkirche, Waiblinger- és Martin-Luther-Str. sarkán, du. 3 órakor ökumenikus istentisztelet.
Igét hirdet Merlás Tibor r.k. lelkész. Az istentisztelet után a gyülekezeti házban Március 15-i ünnepélyre és szeretetvendégségre hívogatunk.

=== Szülők figyelem: Gyermek-istentiszteletet is tartunk a fűtött kápolnában! ===

Heilbronn-Sontheim – Március 29. – Nagypéntek
Matthäuskirche, Lauffenerstr. 7., du. 3 órakor istentisztelet úrvacsorával . Igehirdetés: „Ahogyan én szerettelek titeket, ti is úgy szeressétek egymást!” (Ján 13,1-15.34-35) Az istentiszteletet után szeretetvendégséget tartunk.

Stuttgart-Bad Cannstatt – Március 31. – Húsvét ünnepe
Lutherkirche, Waiblinger- és Martin-Luther-Str. sarkán, du. 3 órakor ünnepi istentisztelet úrvacsorával. Igehirdetés: „Mert ahogy az Atya feltámasztja a halottakat, úgy a Fiú is életre kelti azokat, akiket akar” (Ján 5,19-21). Az istentisztelet után szeretetvendégségre hívogatunk a gyülekezeti házba.

=== Szülők figyelem: Gyermek-istentiszteletet is tartunk! ===

MÁRCIUSI GYÜLEKEZETI HÍREK

Az idei Világimanapot Bad Cannstattban, április 27-én 15 órás kezdettel
az Emserstr.-i kisteremben tartjuk.

Július 6-ra gyülekezeti kirándulást tervezünk. A cél ezúttal Kloster Lorch és a Plüderhausen-i tó lesz.
Részletes tájékoztatót adunk majd májusban.

Az Internationaler Osterkaffee für Frauen-t idén a Presbyterian Church of Ghana szervezi
április 28-án, 16-18 óráig a Waldkirche-ben (Am Kräherwald 175, Stuttgart), zenés programmal.
Szeretettel hívnak minden érdeklődőt!

Szeretettel várunk mindenkit istentiszteleteinkre!