Áprilisi meghívó

2024-es istentiszteleti program
2024. áprilisi meghívó (pdf)

MEGHÍVÓ – 2024 ÁPRILIS

Stuttgart-Bad Cannstatt – Április 14. – Misericordias Domini
Lutherkirche, Waiblinger- és Martin-Luther-Str. sarkán, du. 3 órakor istentisztelet.
Igehirdetés: „A jó pásztor” (János 10,1-11). Az istentisztelet után a gyülekezeti házban szeretetvendégségre és előadásra hívogatunk. Pikulszki Anna vetítettképes elődásban beszámol a „Rejtelmes Selyemút”-on tett utazásairól.

Szülők figyelem: Gyermek-istentiszteletet is tartunk!

Matthäuskirche, Lauffenerstr. 7. Heilbronnban áprilisban és májusban nem tartunk istentiszteletet.
A következő istentisztelet 2024. június 16-án lesz!

Következő bibliaóránk témája a Feltámadott jelenései lesz. Tartjuk csütörtökön, április 18-án 19.30 és 21 óra között. A meghívólistára lehet feliratkozni eMail-ben lehet (lelkészi hivatal). Időben elküldjük az internetes belépőt (MS-Teams). Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

VILÁGIMANAP-i istentisztelet:

Az idei Világimanapi istentiszteletet szombaton, április 27-én tartjuk a S-Bad Cannstatt-i Luthergemeinde tanácskozótermében (bejárat az Emserstrasse felől), 15 órakor. Az idei istentisztelet témáját, énekeit és rendjét Palesztina keresztény egyházainak női tagjai válogatták ki.
Mindenkit szeretettel hívunk!

MÁRCIUSI GYÜLEKEZETI HÍREK

Július 6-ra gyülekezeti kirándulást tervezünk. A cél ezúttal Kloster Lorch és a Plüderhausen-i tó lesz.
Részletes tájékoztatót adunk majd májusban.

Az Internationaler Osterkaffee für Frauen-t idén a Presbyterian Church of Ghana szervezi
április 28-án, 16-18 óráig a Waldkirche-ben (Am Kräherwald 175, Stuttgart), zenés programmal.
Szeretettel hívnak minden érdeklődőt!

Szeretettel várunk mindenkit istentiszteleteinkre!