MÁJUSI MEGHÍVÓ

MEGHÍVÓ – 2024 MÁJUS

ISTENTISZTELETEK:

Stuttgart-Bad Cannstatt – Május 19. – Pünkösd ünnepe
Lutherkirche, Waiblinger- és Martin-Luther-Str. sarkán, du. 3 órakor istentisztelet úrvacsorával.
Pőcze Barnabás, lipcsei teológus hallgató hirdeti az igét: „A lélek rajtuk nyugodott” (4Móz 11,11-17.24-29). Az istentisztelet után a gyülekezeti házban szeretetvendégségre és anyáknapi műsorra hívogatunk.

Szülők figyelem: Gyermek-istentiszteletet is tartunk!

Matthäuskirche, Lauffenerstr. 7. Heilbronnban májusban nem tartunk istentiszteletet.
A következő istentisztelet 2024. június 16-án lesz!

Következő bibliaóránk pénteken, május 10-én lesz 19.30 és 21 óra között. Téma: a Feltámadott jelenései. A meghívólistára fellehet iratkozni eMail-ben (itt!). Időben elküldjük az internetes belépőt (MS-Teams). Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

MÁJUSI GYÜLEKEZETI HÍREK

Gémes Ágnes és Benjamin Depner egyházi házasságkötése 2024. május 18-án lesz 13.30-tól.
Helyszín: 72555 Metzingen, Reutlinger Str. 40 – Freie Evangelische Brüdergemeinde
Mert más alapot senki sem vethet azon kívül, amely már vettetett, amely a Jézus Krisztus (1. Kor 3, 11)

Július 6-ra gyülekezeti kirándulást tervezünk. A cél ezúttal Kloster Lorch és a Plüderhausen-i tó lesz.
Részletes tájékoztatót adunk a pünkösdi szeretetvendégségen.

Újdonság: A gyülekezetnek van logója!

Hogy tetszik a kép a meghívó felső bal sarkában? Úgy-e nem látható, hogy a mintát eredetileg egy kerti kerítés eleme adta? A kereszt, a horgony és a szív szimbolikája Pál apostol ismert mondatának három fontos fogalmát jelenti: „Most ezért megmarad a hit, a remény és a szeretet, e három; ezek közül pedig a legnagyobb a szeretet.” (1.Kor 13,13).

Szeretettel várunk mindenkit istentiszteleteinkre!