JANUÁRI MEGHÍVÓ

2024 januári meghivo (pdf)
2024 Istentiszteleti program (pdf)

MEGHÍVÓ – 2024 JANUÁR

A 2024-es év igéjével köszöntünk mindenkit szeretettel:

Minden dolgotok szeretetben menjen végbe!
(1. Kor 16,14)

Stuttgart-Bad Cannstatt – Január 14. – Vízkereszt utáni második vasárnap
Lutherkirche, Waiblinger- és Martin-Luther-Str. sarkán, du. 3 órakor istentisztelet. Igehirdetés: „Ne távolodj el Isten kegyelmétől!” (Zsid 12,12-18.21-25)
Az istentiszteletet a gyülekezeti teremben lesz, utána szeretetvendégségre hívogatunk.

Szülők figyelem: A cannstatti istentiszteletek alatt gyermek-istentiszteletet is tartunk – ezúttal a fűtött kápolnában!

Matthäuskirche, Lauffenerstr. 7. A következő istentiszteletünk Nagypénteken lesz, 2024. március 29-én.

Következő bibliaóránk hétfőn, január 22-én 19.30 órakor lesz. A meghívólistára feliratkozni a lelkészi hivatalban lehet (ungarischegemeinde.stuttgart@googlemail.com). Időben elküldjük azt az internetes belépőt (Teams). Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

JANUÁRI GYÜLEKEZETI HÍREK

Az idei Világimanap előkészítéséhez Rudersdorf-Gyökössy Kinga hív minden érdeklődőt
január 20-án délután 15 órára lakására (Weinstadt-Endersbach, Nelken Str. 29., 6.em.)
Elérhető S2-vel, a Stetten-Beinstein-i megállótól pár percnyi gyalogút van.
Mivel Kinga ennivalót is szeretne kínálni, előzetes jelentkezést kér
(07151-604 9 604, ill. khrudersdorf@web.de ).

Aki még 2024-es bibliai igés Útmutatót (Herrenhuter Losungen) igényel,
jelentkezzen mihamarabb telefonon vagy drótpostán a lelkészi hivatalban.

Gyülekezeti honlapunk: www.utitars.de .

Szeretettel várunk mindenkit az istentiszteleteinkre! Boldog új évet kívánunk!